Maximálně napumpované svaly za pár vteřin? Extrifit Agrezz!

Účinek přípravku Extrifit Agrezz je dán jedinečnou kombinací stimulantů oxidu dusnatého a citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, plodů extraktu Garcinia cambogia (synefrin), extraktu ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperin), cholinu, tyrosinu a DMAE (dimetyletanolamín).

V dnešní recenzi si přečtěte všechny potřebné informace předtím, než začnete Extrifit Agrezz užívat. V článku se zamíříme na to, co nakopávače vlastně jsou, jaké výhody nám přinášejí a pro koho jsou určeny. Rozepíšeme si i složení a popis účinných látek a na závěr ti nabízím recenzi z první ruky.

Maximálně napumpované svaly za pár vteřin? Extrifit Agrezz Recenze!
KOUPIT ZA NEJLEVNĚJŠÍ CENU

Jak nakopávač funguje?


Doplňky před tréninkem – někdy označované jako “nakopávače” – jsou vícesložkové doplňky stravy určené k doplnění energie a zvýšení sportovního výkonu. V jejich složení často najdeme aminokyseliny, vitaminy skupiny B, kofein, kreatin a umělá sladidla, ale jejich množství se může velmi lišit v závislosti na značky.

Je třeba si uvědomit, že prakticky každá značka doplňků má své vlastní složení pro nakopávače, což znamená, že žádné dvě balení neobsahují stejné nebo dokonce podobné přísady. Podle studie z roku 2019 byla téměř polovina všech složek součástí “patentované směsi”, což znamená, že množství jednotlivých složek nebyly zveřejněny.

Zatímco některé před tréninkové doplňky obsahují sacharidy, mnohé neobsahují sacharidy ani kalorie. Jiné obsahují kofein, řepný džus nebo aminokyseliny, jako je arginin, citrulin a ornitin, které rozšiřují cévy a zvyšují průtok krve do svalů.

Výhody nakopávače


Zabraňují odbourávání bílkovin

V ideálním případě by syntéza bílkovin měla překročit rychlost odbourávání bílkovin. BCAA jsou stavebními jednotkami bílkovin a některé nakopávače je obsahují. Udržování vysoké hladiny bílkovin zabrání tomu, aby se svaly rozkládaly na energii.

Optimální příjem bílkovin

Zabraňují předčasnému vyčerpání

Když se hladina energie během cvičení vyčerpá, naše svaly se mohou unavit a předčasně se vyčerpají. Pokud předtréninková výživa obsahuje správné živiny, nastaví tvé tělo na optimální výkon s vysokou úrovní energie. Když má tvé tělo k dispozici energii na spálení okamžitě, neunavíš se do konce tréninku.

Zvyšují fyzický výkon

Nakopávače posilují naši paměť, snižují stres, zvyšují antioxidační aktivitu, zlepšují imunitní funkce, ale hlavně zvyšují fyzickou sílu a výkon. Je to způsobené syntézou bílkovin. Při zvýšení fyzické síle je potřebný protein – syntéza proteinů musí pro udržení a růst svalů přesahovat nebo odpovídat rychlosti rozkladu bílkovin. Proto tyto nakopávače obsahují kvalitní látky, které způsobují tuhle syntézu bílkovin. Protein by měl být tedy klíčovou živinou na podporu udržení a růstu svalů doplňován jak před, tak i po tréninku.

Co obsahuje


 • L-citrulin DL-malát 6500 mg, beta alanin 4000 mg
 • taurin 2000 mg, arginin báze 1695 mg, Citrus aurantium
 • tyrosin 1000 mg, cholin 1000 mg, inosin 1000 mg
 • peptidy aminokyseliny L-arginin PepForm ® – Arginine Peptides 500 mg
 • extrakt ze zeleného čaje 250 mg, kofein bezvodý 200 mg
 • DMAE bitartrát 54 mg (DMAE 20 mg)
 • extrakt z černého pepře – piperin 20 mg

Tabulka hodnocení

Pro koho jsou určeny?


Většina lidí užívá nakopávač z důvodu zlepšení výkonu nebo kvůli tomu, aby se při cvičení cítili lépe a neunavili se. Pro mnohé jsou doplňky před tréninkem obvykle smíchané s nápojem a užívané přibližně 30 minut před začátkem tréninku. Je to proto, že se tělu dodávají sacharidy a glukóza, která pomáhá zvyšovat hladinu cukru v krvi a dodávat energii potřebnou během tréninku. Je tedy určený pro kohokoliv co shání rychlou a kvalitní energii před tréninkem.


Maximálně napumpované svaly za pár vteřin? Extrifit Agrezz Recenze!

Koupit za výhodnou cenu!

Složení – Charakteristika účinných látek


L-citrulin DL-malát 6500 mg, beta alanin 4000 mg, taurin 2000 mg, arginin báze 1695 mg, tyrosin 1000 mg, cholin 1000 mg, inosin 1000 mg, peptidy aminokyseliny L-arginin PepForm ® – Arginine Peptides 500 mg, extrakt ze zeleného čaje 250 mg, kofein bezvodý 200 mg, DMAE bitartrát 54 mg (DMAE 20 mg), extrakt z černého pepře – piperin 20 mg, Citrus aurantium

Stimulanty oxidu dusnatého

Zvyšují průtok krve ve svalech a pomáhají při zvedání pořádně načerpat energii. Dnes existuje mnoho různých přísad, které mohou pomoci při produkci oxidu dusnatého, no nejoblíbenější je neesenciální aminokyselina citrulin, buď ve formě L-citrulinu nebo citrulin-malátu.

Jak zvýšit průtok krve v těle?

L-citrulin

L-citrulin je přírodní forma citrulinu, která se nachází v melounu. Pomáhá zvyšovat hladinu oxidu dusnatého, což rozšiřuje cévy, aby se do svalů dostalo více kyslíku a živin.

Beta-alanin

Beta-Alanin je základní složka předtréninkových doplňků, která má jedinečný účel: při cvičení s vysokou intenzitou se v těle může začít hromadit kyselost, která zvyšuje únavu svalů a snižuje výkon. Beta-alanin tomu zabraňuje a zvyšuje výkonnost zvýšením cvičební kapacity a snížením svalové únavy. Má také antioxidační, imunitu posilující a anti-aging vlastnosti.

Kofein

Mnoho kulturistů a sportovců považuje kofein za svého nejlepšího tréninkového partnera, a to z dobrého důvodu. Studie za studií prokázala, že kofein pomáhá při zlepšování koncentrace, tolerance bolesti způsobené cvičením, pomáhá spalovat tuky a umožňuje sportovcům dosahovat lepší výkony v posilovně a při sportu. Kofein ti poskytne rychlou energii, kterou můžeš použít na vytrvalostní cvičení i na kratší tréninky při vysoké intenzitě.

Maximálně napumpované svaly za pár vteřin? Extrifit Agrezz Recenze! Odkaz na produkt

Stimulační látky kofein, taurin, tyrosin, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt ze zeleného čaje

Poskytují stimulační účinek – podpoří tvou koncentraci, nakopnou tě, oddalují únavu svalů a ty budeš moci trénovat déle než obvykle!

Piperin (extrakt z černého pepře)

Podporuje spalování tuků a zlepšuje využití dalších účinných látek. Je obecně vysoce ceněnou účinnou látkou s mnoha účinky na zdraví a důležité jsou také její antioxidační a protizánětlivé účinky.

Synefrin

Má termogenní účinek, díky čemuž se můžeš potit více než obvykle a spálit tak více tuků – a mít tak více energie pro svůj trénink.

Cholin a inositol

Podporují využití tuku a mají také hepatoprotektivní účinek – to znamená, že chrání naše játra.

Maximálně napumpované svaly za pár vteřin?

Dávkování Extrifit Agrezzu


Začátečníci a osoby s nižší tělesnou hmotností: ½ dávky (½ balení).

Pokročilí uživatelé: 1 dávka (1 balení) 15-20 minut před tréninkem.

Smíchejte 1 balíček s 200-300 ml vody. Určené k přímé konzumaci.

Denní dávka = 1 balíček.

Před prvním použitím proveďte test snášenlivosti s ½ dávky, abyste se ujistili, že netrpíte přecitlivělostí na kteroukoli látku nebo že nejsou přítomny vedlejší účinky při konzumaci.

Cena


Nejlepší nakopávač se dá koupit v jednotlivých baleních 20,8 g za 45 korun. Velké balení po 20 malých baleních stojí 750 korun.

Proč jsem si vybral právě tento nakopávač?


Velkou výhodou je téměř nulový obsah sacharidů a tuků, díky čemuž je Agrezz vhodný i při hubnutí. Navíc díky obsahu látek, jako například extraktu ze zeleného čaje, piperínu, cholinu a inositolu, které ovlivňují metabolismus tuků, přímo podporuje spalování tuků. Extrifit Agrezz používám před tréninkem, a hlavně před hokejovým zápasem, kdy potřebuji hodně energie. Zažil jsem s ním úplně jiný trénink, cítil jsem se přitom mnohem lépe a vydržel jsem toho mnohem víc. Zároveň je to skutečně silný produkt, takže musíš dodržovat doporučené dávkování a nepoužívat ho před spánkem.

Agrezz má příjemnou chuť. Nejlepší je divoká jahoda a máta. Vybrat si můžeš z 9 vynikajících příchutí. Balení je docela praktické, protože každá jedna dávka je balena samostatně. Balíky jsou malé a praktické, můžeš je mít kdekoliv s sebou.

Upozornění


 • Výrobek je doplněk stravy a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
 • Je určen pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.
 • Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy – obsah kofeinu v jedné dávce 200 mg.
 • Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu.
 • Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku.
 • Nepřekračuj denní doporučenou dávku.

Upozornění pro alergiky


 • Výrobek obsahuje bílkoviny z kravského mléka včetně laktózy (ve 100 g výrobku je 0,005 g laktózy, v jednom sáčku je 0,001 g).
 • Produkt byl vyroben v zařízení, která zpracovává mléko, sóju, vejce, lepek, skořápkové plody, ryby, korýši a výrobky z nich.

Maximálně napumpované svaly za pár vteřin? Extrifit Agrezz Recenze! Nejlepší supplement nakopávač.

Nejnovější příspěvky

Sledujte nás na Facebooku

Rubriky

Maximálně napumpované svaly za pár vteřin? Extrifit Agrezz Recenze!

Nutriční hodnoty

v porci 20,8g

Energetická hodnota

-

51 kcal/216 kj

Tuky

-

0 g

Z toho nasycené mastné kyseliny

-

0 g

Sacharidy

-

0,5 g

Z toho cukry

-

0 g

Bílkoviny

-

0,4 g

Sůl

-

0,1 g

Vláknina

-

0 g

Aminokyseliny a peptidy

-

L-citrulin DL-malát

-

6500 mg

z toho volný L-citrulin

-

4550 mg

Beta alanin

-

4000 mg

Arginin báze

-

1695 mg

PepForm® - Arginine Peptides

-

500 mg

Taurin

-

2000 mg

Tyrosin

-

1000 mg

Celkový obsah argininu

-

2000 mg

Celkem aminokyselin

-

13745 mg

Extrakt ze zeleného čaje

-

250 mg

DMAE bitartrát

-

54 mg

Kofein bezvodý
-

200 mg

Synefrin

-

10 mg

Cholin bitartrát

-

1000 mg

Inosin

-

1000 mg

Extrakt z černého pepře

-

20 mg

Reklama Grizly