Kdo jsem?


Zdravím vás na mojí webové stránce. Dovolte mi, abych se představil.

Jmenuji se Filip Zapletal, věnuji se online cvičení a stravuji se podle fitness receptů, abych si vypracoval atletickou postavu. Studuji na Sportovním gymnáziu Dany a Emila Zátopkových posledním rokem, od čtyř let hraji lední hokej, takže zdravému pohybu se věnuji celý život. Moje přednosti jsou vytrvalost, síla, dynamika a silná vůle.

Posilovací cviky na široká ramena!

Proč jsem začal cvičit?


O online cvičení jsem slyšel zhruba před 2 lety, ohromně se mi to zalíbilo a začal jsem se tomuhle oboru intenzivně věnovat. Pustil jsem se doma zpočátku do posilování převážně břišních svalů.

Později jsem postupoval na ostatní partie těla a přidal jsem k tomu i tréninky v posilovně a v létě i workout cvičení. Zaměřuji se na komplexní cviky pro celé tělo a snažím se každým dnem zdokonalovat techniku cviků a vytvarovat si postavu. 

Moje služby?


Sestavím vám jídelní plán na hubnutí, nebo nabírání svalové hmoty. Doporučím vám ty nejlepší tréninkové plány, poradím vám s technikou cviků, stravou a donutím vás stále na sobě pracovat a zlepšovat se.

Jak mě kontaktovat?


V případě jakýchkoliv dotazů se mě neváhejte zeptat přes můj osobní email: zaplet.filip@gmail.com. Za účelem rozběhnutí diskuzí doporučuji navštívit mé sociální sítě, popřípadě můžete vyplnit níže uvedený kontaktní formulář s požadovaným dotazem.

    Vaše jméno*
    Váš email*
    Předmět*
    Dotaz
    Vaše zpráva