Prom-IN Joint Care Drink – nápoj pro zdravé klouby

V dnešní recenzí si představíme doplněk výživy Prom IN Joint Care Drink, který slouží k prevenci vůči problémům spojených s pohybovým aparátem, jakož i na tlumení bolesti již bolavých míst. Prozradím vám, co je to kloubní výživa a na co je dobrá, představím složení, dávkování a cenu Joint Care Drinku a na závěr vám řeknu, proč jsem si vybral právě tento produkt.

Kloubní výživa Prom-IN Joint Care Drink recenze
KOUPIT ZA NEJLEVNĚJŠÍ CENU

Co je kloubní výživa?


Naše klouby jsou spojeními na koncích kostí, které jim umožňují pohyb. Každý povrch kloubu je pokryt chrupavkou a mezera mezi klouby se nazývá kloubní dutina. Kolagen je stavební hmota, která tvoří chrupavku, kosti a klouby. Jsou to vazy a svaly, které určují směr, kterým se klouby pohybují, a šlacha, která spojuje kostru s kostí. Často se stává, že se klouby při námaze nebo kvůli vnitřním spouštěčem zraní nebo se poškodí. Věk také hraje roli při zhoršování stavu kloubů. Poruchy kloubů, jako je tuberkulóza kostí a kloubů, artróza, osteoartritida a revmatoidní artritida postihují i klouby a dokážou způsobit extrémní bolest a nepohodlí.

Jednoduché tipy, jak udržet své klouby zdravé

 1. Ochrana kloubů – při tréninku nebo sportu pomocí různých chráničů.
 2. Udržování správné hmotnosti – k udržení zdravých kloubů pomáhá udržování zdravé hmotnosti, protože každý další kilogram zvyšuje tlak na klouby a zvyšuje pravděpodobnost poškození nebo zranění.
 3. Zdravá strava – která zahrnuje 2 – 3 vydatné jídla denně z čerstvých domácích jídel – jídla by měly obsahovat zeleninu nebo ovoce, bílkoviny a základní tuky a vlákninu.
 4. Dostatek pohybu a posilování svalů – ne však jejich přetížení.
 5. Přijímání dostatek vápníku a vitaminu D – kosti potřebují vápník a vitamin D, aby zůstali silné – mléčné výrobky a zelená listová zelenina jsou dobrým zdrojem vápníku, zatímco sluneční světlo, vejce a ryby jsou zdrojem vitamínu D.
 6. Doplňky výživy – jsou jako třešnička na dokonalém dortu. O doplňcích obsahujících MSM, glukosamin a chondroitin se uvádí, že podporují zdravý pohybový aparát.

Bezpečné sportování

Důležitost kloubní výživy


Kloubní výživa je důležitá z hlediska prevence vůči nemocem jako je revma, artróza nebo artritida atd. Pomáhá i při již vzniklých problémech – tlumí bolest. Doplňky výživy navíc pomáhají i při prevenci onemocnění kostí, chrupavek a šlach. Po náročném tréninku nebo namáhavém dni zajišťuje regeneraci vaziv, chrupavek i kloubových spojů.

Složení v jedné dávce


 • 5 000 mg hydrolyzovaného kolagenu Fortigel®
 • 5 000 mg hydrolyzovaného kolagenu Tendoforte®
 • 1 200 mg glukosamin sulfátu
 • 600 mg metylsulfonylmetanu
 • 600 mg chondroitin sulfátu

Tabulka hodnocení

Prom-IN Joint Care Drink


Umělá prášková výživa, obohacená o vitamín C na podporu zdraví kloubů s obsahem kombinace speciálních kolagenních peptidů TENDOFORTE a FORTIGEL. Dostupný bez příchuti nebo s příchutí grep.

Kloubní výživa Prom-IN Joint Care Drink recenze

Koupit za výhodnou cenu!

Fortigel


Je inovativní přísada na regeneraci kloubních chrupavek. Kolagenový protein tvoří téměř 70% hmoty chrupavky. Bylo prokázáno, že optimalizované specifické kolagenové peptidy Fortigelu aktivují růst nové chrupavky stimulací buněk, které pomáhají zmírňovat nepohodlí v kloubech a dělají je hladkými a pohyblivými. Tím, že udržuje lidi fyzicky aktivních a mobilních, zároveň mnohým zlepšuje kvalitu života.

Tendoforte


Je navržen na zlepšení zdraví a stavu vazů a šlach. Před klinické a klinické zkoušky ukázaly pozitivní účinky léku, zejména v kombinaci s fyzickou aktivitou. Riziko poranění výrazně klesá, zatímco se zvyšuje flexibilita. Tendoforte významně posiluje šlachy a vazy.

Zdroj vitaminu

Glukosamin sulfát


Je přírodní cukr, který se nachází v tekutině kolem kloubů, jakož i v kostech zvířat, kostní dřeni, měkkýších a houbách. V našem těle pomáhá udržovat zdraví chrupavky – elastického tkáně. Stárnutím však hladiny této sloučeniny začnou klesat, což vede k postupnému rozpadu kloubu. Glukosamin v doplňcích obvykle pochází ze skořápek měkkýšů, i když existuje i syntetická forma.

Metylsulfonylmetan nebo MSM


Je chemická látka obsažená v zelených rostlinách, zvířatech a lidech. MSM se stal populárním díky knize s názvem “Zázrak s názvem MSM: Přirozené řešení bolesti.” Lidé totiž užívají MSM na artrózu. Používá se také při bolestech, otocích, stárnutí pokožky a mnoha dalších problémech.

Chondroitin sulfát


Používá se na zmírnění příznaků artrózy. Často se používá v kombinaci s jinými složkami, včetně kyseliny hyaluronové, kolagenových peptidů nebo glukosaminu. Studie prokázaly, že působí protizánětlivě, zpomaluje rozpad chrupavky a tlumí bolest.

chondroitin sulfát

Komu je Joint Care Drink určen?


Produkt je vhodný pro všechny, kteří mají problémy s klouby. V tomto případě však doporučuji pouze poloviční nebo menší dávku, než je doporučená dávka. Ta je spíše vhodná pro profesionální sportovce a kulturisty, kteří si své klouby namáhají, dá se říct, dennodenně. Je také vhodný i pro ženy, které si chtějí zpříjemnit své dny a ulevit si od bolesti nebo pro ty, které chtějí mít plnohodnotný trénink.

Dávkování


14 g směsi (6 odměrek) smíchejte v 200 – 300 ml čisté vody.

Kloubní výživa Prom-IN Joint Care Drink recenze

Koupit za nejlepší cenu!

Cena


Cena tohoto produktu se pohybuje okolo 650 korun za 280 gramů (20 porcí).

Proč jsem si produkt vybral


Po přečtení nápisu na obalu mně jako první zaujalo složení. Prom IN Joint Care Drink obsahuje mimořádně kvalitní přísady, o kterých je třeba vědět, že jsou zcela bezpečné. Já osobně větší problémy s klouby nemám, ale mám velmi namáhavé tréninky, při kterých sportuji, proto užívám doplněk jako prevenci proti různým ochořením. Už po prvním balení jsem cítil, že například běhání je mnohem pohodlnější. Samozřejmě, nedají se očekávat zázraky po prvním použití, i tyto speciální kvalitní látky potřebují čas, aby začaly zabírat.

Zkušenost s produktem


Nejprve jsem vyzkoušel verzi bez příchutě, ale verze s příchutí grep mi vyhovovala mnohem více. A někoho možná odradí ta cena, ale je třeba vědět, že za kvalitní produkty si častokrát musíme připlatit. A kombinace tréninku či sportu, zdravého životního stylu s dostatkem pohybu spolu s doplňkem výživy Joint Care Drink je opravdu to nejlepší, co si můžete vybrat pro sebe a své klouby.

Kliky na bradlech

Upozornění


Doplněk stravy neslouží jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu.

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladujte na suchém místě.

Vyrobeno v závodě na zpracování mléka, sóji, vajec, měkkýšů, ořechů, arašídů, lepku a výrobků z nich vyrobených.

Nejnovější příspěvky

Sledujte nás na Facebooku

Rubriky

Kloubní výživa Prom-IN Joint Care Drink recenze

Nutriční hodnoty

ve 100g

v porci 14 g

Energetická hodnota

1154 kJ/272 kcal

162 kJ /38 kcal

Tuky

0,1 g

0 g

Z toho nasycené mastné kyseliny

0,1 g

0 g

Sacharidy

0,9 g

0,1 g

Z toho cukry

0,2 g

0 g

Bílkoviny

70,4 g

9,9 g

Sůl

0 g

0 g

Vláknina

0,4 g

0,1 g

Funkční látky

Hydrolyzovaný kolagen Fortigel®

36 700 mg

5 000 mg

Hydrolyzovaný kolagen Tendoforte®

36 700 mg

5 000 mg

Glukosamin sulfát

8 800 mg

1 200 mg

Msm (Metylsulfonylmetan)

4 400 mg

600 mg

Chondroitin sulfát

4 400 mg

600 mg

Boswellia serrata extrakt

2 200 mg

300 mg

Kyselina hyaluronová

1 400 mg

200 mg

Kapsaicin

70 mg

10 mg

Vitamin C

740 mg

100 mg

Reklama Grizly