Reflex Nutrition Creapure Creatine
KOUPIT KREATIN ZA NEJLEVNĚJŠÍ CENU

Kreatin monohydrát je druhý nejvíce známý doplněk stravy. Při správném užívání můžete dosáhnout lepších fyzických výsledků, urychlit regeneraci svalstva a zvýšit funkčnost svalů. 

V dnešním článku se podíváme na to, co je kreatin, jaké má benefity a který se vyplatí koupit za rovnovážnou cenu.

Co je kreatin?


Kreatin, neboli ylglycin je přírodní látka způsobující rychlou energii s nejvyšší koncentrací ve svalové hmotě. Je to dusíkatá organická kyselina, kterou si lidské tělo dokáže vytvořit v játrech z proteinogenních aminokyselin (glycinu, argininu, methionin). 

Spousta slavných vědců tvrdí, že kreatin monohydrát je důležitý pro funkci lidských orgánů a svalovou kontrakci. Tato bílá pevná látka přepravuje energii v rámci každé tělesné buňky. Přibližně 95% kreatinu je obsaženo v kosterním svalstvu, zbylých 5% nalezneme v játrech, mozku a ledvinách.

Co je kreatin?

Benefity kreatinu


Nejlepší kreatin na trhu


Jedničkou současného trhu v kategorii kreatin monohydrát s přehledem vyhrává Creapure Creatine od britské společnosti Reflex Nutrition. Jedná se o nejčistější a nejbezpečnější produkt, který je zkoumaný mnoha kvalitativními výzkumy.

Co je kreatin

Reflex Nutrition


Je britská společnost, která je špičkou spotřebního trhu zaměřující se na fitness produkty, zdravou výživu a suplementaci pro vrcholové sportovce.

Dlouhodobé výzkumy a odborné studie dokazují, že v evropských státech si firma Reflex udržuje svoji top pozici, právě kvůli nejlepším suplementům a doplňkům stravy.

Reflex Nutrition Creapure Creatine


Jak už jsme výše zmiňovali, jedná se o nejčistší a nejbezpečnější produkt zkoumaný mnoha vědeckými výzkumy. Je ideální pro vrcholové sportovce, zejména vzpěrače, nebo kulturisty. Při správném užívání dochází k mnoha benefitům, jako je například zvýšení síly, zvětšení svalové hmoty, zlepšení fyzických výkonů, pomáhá k regeneraci svalů a zlepšuje celkovou paměť. 

Suplement pro sportovce


V dnešní době začali využívat kreatin monohydrát i slavní hokejisté, nebo fotbalisté. Kvalitativní výzkumy dokázaly, že kreatin pomáhá doplňovat ATP, které dodává svalové palivo pro větší výbušnost, a proto je vhodný i pro hráče amerického fotbalu.

Americký fotbal

Prvotřídní kvalita.


Jedná se o jedinou značku kombinující všechny tři základní pilíře kvality a trvale testovaný na nežádoucí nečistoty (kreatinin, thiourea, dihydrotriazin). Pečlivý výběr surového materiálu, přesné chemické rozbory a vysoko-výkonnostní technologie dělá firmu Creapure bezkonkurenční na spotřebním trhu! 

Garance společnosti Reflex Nutrition


  • inovační technologieReflex Nutrition Creapure Creatine
  • vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů
  • výroba v souladu s normami ISO 17025 a ISO 9001
  • produkty ověřené mnoha kvalitativními výzkumy a studiemi
  • jednička na evropském trhu
KOUPIT KREATIN ZA NEJLEVNĚJŠÍ CENU!

Nejnovější příspěvky

Podpořte mě Likem!

Rubriky

Reklama Grizly Ořechy