Reflex Nexgen PRO: Jednička mezi multivitamíny (Recenze)

Dnešní recenze se bude týkat Multivitamínu Reflex Nutrition Nexgen Pro. Je to pokrokový multivitaminový produkt plný minerálů, který byl navržen ve vědeckém parku Reflex Nutrition. Obsahuje některé z nejpokročilejších patentovaných a vysoce prozkoumaných složek, jaké byly kdy použity v multivitaminových produktech. Vyvinul se za desetiletí a představuje to, o čem si myslím, že je další generací multivitaminů. Nexgen PRO je zároveň třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution.

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze
KOUPIT ZA NEJLEVNĚJŠÍ CENU

Co je multivitamin?


Jsou kombinací různých vitamínů, které se běžně nacházejí v potravinách. Používají se k zajištění vitamínů, které nepřijímáme prostřednictvím stravy.

Naše tělo potřebuje vitamíny a živiny k tomu, aby dokázalo správně fungovat. K dosažení toho je třeba konzumovat vyváženou stravu, která je bohatá na minerály a vitamíny. Na druhé straně je však velmi obtížné, až nemožné, přijímat potraviny každý den tak, abychom dosáhli alespoň doporučenou denní dávku všech vitamínů a minerálů. Proto jsou multivitaminy nejvhodnější alternativou a doplňkem stravy.

Proč bychom měli užívat multivitamin?

Pomáhá nám:

 1. Zvyšuje hladinu energie – pokud nepřijímáme dostatek vitamínů, naše tělo se snadno vyčerpá, a to vede k únavě a jiným zdravotním problémům.
 2. Zlepší naši náladu – multivitaminy mají pozitivní vliv na náladu a emocionální pohodu člověka. Dostatek vitamínů a minerálů zlepšuje mozkové funkce zodpovědné za naši náladu.
 3. Snižuje pocit stresu a úzkosti
 4. Vylepšuje naši krátkodobou paměť – vitaminy skupiny B mají významný vliv na podporu funkce krátkodobé paměti.
 5. Pomáhá nám udržovat naši svalovou sílu – volné radikály v našem tele jsou zodpovědné hlavně za problémy spojené se stárnutím svalů. Užívání multivitaminů pomáhá eliminovat tyto škodlivé volné radikály.

Vitamín D

Pro koho je určen?


Byl vyvinut pro každého, kdo hledá nejkvalitnější multivitamin, který poskytuje nejvíce biologicky dostupné formy vitaminů a minerálů v dávkách odpovídajících dávkám použitým v renomovaném vědeckém výzkumu. Pomáhá i při problémech s trávením a zlepšuje obranyschopnost imunitního systému.

Co obsahuje


 • Patentované minerály Albion
 • Patentovaný vitamín K2-MK7
 • Kvasinky selenu Sabinsa
 • Lutein
 • Lycomato přírodní lykopen
 • Patentované DeltaGOLD Delta tokotrienoly
 • Patentované bakterie LAB2PRO
 • vitamín D3
 • Celý komplex vitamínů B.

Tabulka hodnocení

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze

Multivitamin s minerály Nexgen PRO navíc obsahuje další složky, jako zelený čaj, extrakt z hroznových semen, koenzym Q10, vitamin C. Rovněž poskytuje organismu mikroživiny, jako mangan, chrom, biotin a bór.

Koupit za výhodnou cenu 1+1 zdarma!

Lutein


Lutein je žlutý karotenoid, který se vyskytuje v mnoha rostlinných a živočišných tkáních. Je primárním karotenoidem makuly (centrální oblast sítnice). Klinické studie prokázaly, že lutein poskytuje ochranu před fotopoškozením a tak zpomaluje a zastavuje makulární degeneraci spojenou se stárnutím.

Vitamin K2-MK7


Vitamín K2 je biologicky nejaktivnější formou vitamínu K. Hraje nejdůležitější roli ve funkci srdce a při udržování zdraví kostí. Je směsí více než 10 druhů sloučenin s podobnými strukturami, které se souhrnně označují jako menachinon. Mnohé výzkumy a experimenty provedené v posledních letech dokazují, že vitamín K2 hraje klíčovou roli ve schopnosti těla vytvářet a zabudovat vápník do kostí a zubů. Příjem vitaminu K2 úměrně snižuje výskyt koronární kalcifikace a osteoporózy.

Nejlepším zdrojem vitaminu K2 je japonské jídlo nazvané natto. Natto není nic jiného než sója a fermentovaná prospěšná bakterie, která se lepí na zrnka fazolí. Natto je tradiční japonské jídlo, které obsahuje hodně vitamínu K: ve 100 gramech se nachází až 1 000 mg vitaminu K2.

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze

Vitamín D3

Primární biologickou funkcí vitaminu D je udržovat normální hladinu vápníku a fosforu v krvi, hraje však také primární roli při vstřebávání vápníku a tvorbě a udržování silných kostí. Může se užívat jako doplněk výživy samostatně nebo v kombinaci s vápníkem. Pomáhá předcházet osteoporóze, vysokému krevnímu tlaku, rakovině a mnohým autoimunitním onemocněním.

Komplex vitamínů B

Pomáhají udržovat zdraví nervů, pokožky, očí, vlasů a jater a zaručují zdravý svalový tonus, gastrointestinální trakt a správnou funkci mozku. Působí jako koenzymy, pomáhají enzymem chemicky reagovat s jinými látkami a podílejí se na tvorbě energie.

Extrakt ze zeleného čaje

Polyfenoly a katechiny. Tento speciální extrakt byl extrahován z čínského zeleného čaje a obsahuje 95% polyfenolu se 70% katechinu a 30% epigalokatechínu (EGCG).

čaj matcha

Koenzym Q10

Svou strukturou připomíná vitamíny K a E, které se nacházejí v každé buňce našeho těla. Při biochemických reakcích je buňka zapojena do procesů získávání a transportu energie v mitochondriích, což jsou podmínky pro fungování životaschopných buněk. Kromě toho je to významný antioxidant.

Jaký je rozdíl mezi produkty Reflex Nutrition Nexgen a Nexgen Pro?


Reflex Nexgen je určen pro každého, zatímco varianta Reflex Nexgen Pro je určena pro lidi, kteří pravidelně vykonávají namáhavé činnosti. Z hlediska složek proto Nexgen Pro obsahuje vyšší dávky účinných látek a je silnější. Obě však obsahují stejně kvalitní ingredience a stejnou technologii kapslí.

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze

Koupit za nejlepší cenu!

Alternativní produkty


Na trhu je výběr multivitaminů neskutečně široký. Existují levnější i dražší alternativy. Mezi některé podobné produkty patří například multivitamin Multi40, A-Z multivitamin (veganská verze) nebo GS multivitamin. Ani jeden z nich však neobsahuje všechny potřebné minerály pro náš organismus v takových dávkách a koncentracích, jak to je v případě Reflex Nexgenu Pro.

Dávkování


Doporučené dávkování jsou 3 kapsle za jeden den po jídle. 1 kapsle po snídani, 1 odpoledne a 1 po večeři. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Cena


Cena za Reflex Nexgen Pro 90 kapslí se pohybuje kolem 400 korun a postačí na 1 měsíc.

Upozornění


Produkt není náhradou za pestrou a vyváženou stravu. Produkt není vhodný pro vegetariány, nebo pro osoby mladší než 16 let.

Proč jsem si vybral právě tenhle multivitamin?


Reflex Nutrition jsou pravděpodobně jedním z nejkvalitnějších výrobců sportovních doplňků v Evropě, takže moji volbu ovlivnila už samotná garance značky. Podle mě je to nejlepší multivitamin na trhu, který je úžasný pro každého, no zvláště pro ty, kteří hledají podporu při tréninku. Pomáhá mi udržovat si zdravé tělo.

Důležité doplňky stravy bez kterých se neobejdu.


Reflex Nexgen PRO obsahuje různé druhy minerálů a vitamínů, které mé tělo potřebuje a jejichž dostatečné množství nedokážu přijmout prostřednictvím stravy. Během užívání těchto vitaminů jsem si všiml, že mám více energie a rovněž se celkově cítím lépe, nejsem nemocný ani unavený po náročném kruhovém tréninku. Další výhodou je, že se tabletky dají snadno spolknout a jsou rozpustné, což je vhodné hlavně pro ti, kteří mají problémy se zažíváním.

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze

Nejnovější příspěvky

Sledujte nás na Facebooku

Rubriky

Reflex Nexgen PRO multivitamin recenze

Nutriční hodnoty

1 kapsle

RHP

Vitamín A

266,6 μg

33 %

Vitamín D3

16,6 μg

333 %

Vitamín K2

25 μg

33 %

Vitamín C

66,6 mg

83 %

Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)

6,6 mg

606 %

Vitamín B2 (riboflavin)

6,6 mg

476 %

Niacin (nikotinamid)

6,6 mg

41,6 %

Vitamín B6

6,6 mg

476 %

Kyselina listová

200 μg

100 %

Vitamín B12

33,3 μg

1333 %

Biotin

50 μg

100 %

Kyselina Pantothenová

6,6 mg

111 %

Hořčík

66,6 mg

17,6 %

Zinek

5 mg

50 %

Měď

333,33 µg

33 %

Mangan

0,33 mg

16,6 %

Selen

18,3 μg

33 %

Chrom

33,3 μg

83 %

Bór

0,66 mg

-

Cholin

6,6 mg

-

Koenzym Q10
3,3 mg

-

Proanthokyanidiny

30 mg

-

Polyfenoly

30 mg

-

Luteinové estery

3,3 mg

-

Lykopen

1 mg

-

Vitamín E

3,3 mg

-

Bacillus coagulans

33 x 106 spór

-

Bifidobacterium Bifidum

83 x 106 KTJ

-

Lactobacillus Rhamnosus

83 x 106 KTJ

-

Reklama Grizly