Reflex Protein – recenze

V dnešní době je velmi obtížné vybrat na trhu ten nejlepší protein, co se týče složení. Důležitou věc hrají taky druhy příchutí, ale hlavní roli bude vždycky stát kvalita, která je dlouhodobě zkoumaná v mnoha kvalitativních výzkumech a odborných studií.

Tentokrát se podíváme na jeden z kvalitnějších syrovátkových proteinů od společnosti Reflex Nutrition, který už používám řadu let a patří k špičce proteinů v Evropě.

Reflex protein recenze
KOUPIT PROTEIN ZA NEJLEPŠÍ CENU!

Reflex Nutrition


Je britská společnost, která je špičkou spotřebního trhu zaměřující se na fitness produkty, zdravou výživu a nejlepší suplementaci pro vrcholové sportovce.

Dlouhodobé výzkumy a odborné studie dokazují, že v evropských státech si firma Reflex udržuje svoji top pozici, právě kvůli nejlepších syrovátkových proteinů a přírodních doplňků stravy. 

Reflex Protein 100% Whey


Je bílkovinný syrovátkový izolát s velkým množstvím trávicích enzymů a s nízkým obsahem tuku, kromě toho je skvěle rozpustitelný a lehce stravitelný. 

Při hromadné výrobě z kravského mléka vytvářený přímou cestou, výrobci nepřekročí teplotu 10°C, za účelem zachování všech bioaktivních frakcí a užitečných probiotik.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

87%
SLOŽENÍ
99%
ROZPUSTNOST
97%
Využitelnost
90%
CENA
78%
CHUŤ
75%

Složení


Čisté přírodní látky, které ohromí každého

100% Whey je ideální pro muže i ženy skládá se z nedenaturované syrovátky. Neobsahuje žádný přidaný cukr, nebo uměle přidané aminokyseliny. Hlavní ingrediencí je syrovátkový koncentrát, získávaný izolací z kravského mléka při tvorbě různých druhů sýra. Z odstředěného mléka je pak vytvořena čerstvá syrovátka, nebo měkký tvaroh, který se později štěpí na co nejmenší kousky pro užívání syrovátkového proteinu.

Přírodní aminokyseliny s velkým využitím


V tomhle proteinu reflex najdeme přes 5g aminokyselin s rozvětveným řetezcem, velké množství trávicích enzymů (celulázy, proteázy, laktázy a lipázy), ale také zde najdeme jedny z nejdůležitějších proteinogenních aminokyselin což je l-glutamin, nebo peptid-bonded glutamin. 

Přírodní probiotika od společnosti Cell Biotech

Přírodní probiotika


Probiotika jsou důležitou součástí syrovátkového proteinu. Jsou to mikroskopické organismy napomáhající při trávení jídla a mají obrovský vliv na imunitní systém.

Cell Biotech


Firma Cell Biotech přišla s patentovanou bakterií DUOLAC (Lactobacillus, Acidophilius, Bifidobacterium Lactis a Lactobacillus Rhamnosus) uchovávaná pomocí chladící technologie, významných polysacharidů a užívaných peptidů, které užitečným přírodním bakteriím přidávají chemickou stabilitu a zajišťují jejich bezpečný přesun do zažívacího traktu.

Druhy příchutí zdravé, ale ne moc dobré


Protein reflex vám nabídne 5 druhů příchutí (vanilka, čokoláda, slaný arašídový karamel, malina s jahodami a poslední banán) vyberete si určitě, ale je obtížné vybrat tu nejlepší příchuť.

Vyzkoušel jsem všechny druhy příchuti, ale bohužel časem se toho přepijete. Mně osobně vyhovoval vanilkový protein a maliny s jahody, ale nejlepší byla pro mě kvalitní čokoláda, která potěší snad každého.

Chci koupit protein za akční cenu 1+1 zdarma!Reflex protein sleva 1+ 1 zdarma

Cena zboží přijatelná


Za jednu efektivní dávku dáte zhruba 16 Kč. Protein Reflex bývá často v sezónních slevách a můžete ho koupit za rovnovážnou cenu do 1000 Kč. Vyplatí se kupovat prakticky každému i mladým studentům, protože protein za levnou cenu obsahuje kvalitní rychlé bílkoviny a množství užitečných probiotik a trávicích enzymů, které podporují imunitní systém.

Shrnutí produktu


Protein od společnosti Reflex je bílkovinný syrovátkový izolát s velkým množstvím trávicích enzymů a s nízkým obsahem tuku. Je skvěle rozpustitelný, lehce stravitelný a neobsahuje žádný přidaný cukr, nebo uměle přidané aminokyseliny.

Přírodní probiotika od moderní společnosti Cell Biotech zajišťují bezpečný přesun živin do zažívacího traktu. Protein vám nabídne 5 druhů příchutí (vanilka, čokoláda, slaný arašídový karamel, malina s jahodami a banán) vyberete si určitě, ale je obtížné vybrat tu nejlepší příchuť.

V sezónních slevách za syrovátkový protein dáte zhruba 1000 Kč, tedy jedna dávka zhruba vychází na 16 Kč.

KOUPIT PROTEIN ZA VÝHODNOU CENU!
Reflex protein recenze

Nejnovější příspěvky

Sledujte nás na Facebooku

Rubriky

Nutriční hodnoty


ve 100g

v porci 35g

Energetická hodnota

1568 kJ

549 kJ

-

371 kcal

130 kcal

Tuky

5,2 g

1,8 g

 z toho nasycené mastné  kyseliny

4,6 g

1,6 g

Sacharidy

11 g

3,7 g

 z toho cukry

6 g

2,1 g

Bílkoviny

70 g

25 g

Sůl

2 g

0,7 g

Bacillus coagulans

300 x 10x6 spór

105 x 10x6 spór

Reklama Grizly