YFood aneb zdravé jídlo kdykoliv po ruce (recenze)


Během cvičení musíme dbát i na velmi důležitou oblast, a to stravu. Jak si ale poradit, když zrovna nestíháme nebo jsme někde na cestách? Pojďme si spolu představit kvalitní vyváženou stravu od YFood pro každou situaci.

YFood náhrada jídla

YFood


Celý příběh se začal psát v životě Bena a Noëla, kteří díky tvrdé práci neměli čas na jídlo, a tak se jejich denním chlebem stalo tzv. junk food. Jenže vše má svou daň, a tak se to začalo podepisovat i na jejich zdraví.

Výsledkem však byla myšlenka ke zlepšení nejen jejich životního stylu, ale i všech těch, kteří bojují se stejným problémem. Opustili tedy své jisté a dobře oceněné pracovní pozice a vydali se vstříc k cíli.

Mnichovská firma YFood nyní po dlouhém zkoumání spolu se špičkovými potravinovými technology vyvinula chutná a zdravá jídla – drinky, prášky a tyčinky. Ty jsou navíc naprosto nutričně vyvážené.

Nápoje YFood


Jsou přímo připraveny ke konzumaci, stačí protřepat a vypít. Z hlediska nutričního jsou bohaté na proteiny, vlákninu, esenciální omega mastné kyseliny a 26 různých vitamínů a minerálů. Po vypití tohoto drinku je slibováno uspokojení hladu na 3 až 5 hodin.

A jak je na tom složení trochu podrobněji? Nápoj obsahuje 34 gramů bílkovin, 7,5 gramů vlákniny, nemá žádné přidané cukry a disponuje výbornou chutí. Výhodou je také, že neobsahuje lepek ani laktózu, takže si na něm může pochutnat opravdu každý.

Složení tohoto drinku vypadá také velice dobře, obsahuje bezlaktózové nízkotučné mléko, oves, rýži, kukuřici a slunečnicový olej.

Prášek YFood


Velmi příhodnou alternativou je i tento prášek dodávaný v mnoha přírodních chutích. V balení je 1,5 kg prášku, což vystačí až na 17 porcí drinku. V přepočtu pak jedna porce vyjde na 47 Kč.

Je opět bohatý na všechny důležité složky, obsahuje 26 různých vitamínů a minerálů. Bílkovin obsahuje 26 gramů a vlákniny 7,1 gramů na porci. Z hlediska sytosti se opět můžete těšit na 3 až 5 hodin bez hladu.

Příprava nápoje je velmi rychlá, stačí smíchat 3 odměrky s 300 ml vody a 10 sekund protřepat. K nákupu prášku dostanete zdarma i jeden z YFood shakerů.

Druhy příchutí


Vybrat si můžete hned z několika příchutí, takže si jistě vybere každý. Ať už nápoj nebo prášek seženete s chutí alpské čokolády, jemné vanilky, bobulového ovoce, ledové kávy s kofeinem, banánu, kokosu a nyní v limitované edici vlašského ořechu.

Pokud si s výběrem vhodné příchuti nejste jistí, můžete si ke koupi vybrat testovací sadu, kde naleznete všechny uvedené chutě.

A jak je na tom cena výrobků?


V případě nápojů o objemu 500 ml zakoupíte 6 kusů za 594 Kč (504,90 Kč s předplatným). Drinky o objemu 330 ml a množství 8 kusů mají za 640 Kč (544 Kč s předplatným), cena za litr tak vyjde dráž.

Prášek na tom vychází ekonomicky nejvýhodněji, jak jsme si uvedli, porce vyjde na 47 Kč. Cena 1,5 kg prášku vyjde na 799 Kč (s předplatným 679,15 Kč).

Pokud se rozhodnete to s YFood vyzkoušet, můžete si pořídit předplatné, se kterým ušetříte 15 %. Vyberete si také rozsah měsíční dodávky a kdykoliv můžete předplatné zrušit.

YFood prášek

YFood myslí i na životní prostředí


Velmi ocenitelné je jistě to, že v YFood myslí i na to, aby se jídlem zbytečně neplýtvalo. Proto jsou výrobky trvanlivé po dobu jednoho roku, nápoje můžete skladovat v lednici i ve svém kancelářském šuplíku aniž by přišli k úhoně. Lahve jsou navíc recyklované a dají se opět recyklovat.

Podívejte se také, jak jíst zdravě. Zmiňuji se o tom v samostatném článku.

Tak jak YFood nakonec zhodnotíme?


Jestliže vezmeme v potaz všechny skutečnosti i recenze jednotlivců, kteří YFood výrobky již ochutnali, musíme říct, že jde o opravdu kvalitní produkt, který lze pořídit za celkem rozumnou cenu.

Výhodou také je, že skvěle poslouží, ať už chceme hubnout nebo naopak přibrat na váze, neboť jde o proteinový nápoj. Chutě jsou také velmi dobře vyvážené, k nejoblíbenějším patří banán a čokoláda.

Výrobky můžeme konzumovat kdykoliv během dne, a to klidně i na snídani, když nestíháme. Můžeme si tak dopřát zdravou a chutnou snídani nebo svačinku kdekoliv “on go”.

YFood aneb zdravé jídlo kdykoliv po ruce (recenze)